
Lämmitysmatot, GXmat, 50 W/ft², 100 ft², Syöttöjännite [V] AC: 480
088L3278
Kaapelityyppi: Kaksoisjohdin
088L3278
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Asennuslämpötila [°F] | 23 °F |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ei-käyttölämpötila [°F] [Maks.] | 220 °F |
| Elementti IP-luokka | IPX7 |
| EPD saatavilla | Yes |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Hyväksyntä | E543796 |
| Hyväksyntästandardi | CLASS 2872 01CLASS 2872 81 |
| Johtimen eristys | FEP |
| Kaapelin halkaisija [in] | 0.25 in |
| Kaapelin vastus [Ohm] | 45.7000 Ohm |
| Kaapelisuojus | Alumiinifolio 100% |
| Kaapelityyppi | Kaksoisjohdin |
| Käyttökohde | Ground ice and snow melting |
| Käyttölämpötila [°F] [Maks.] | 149 °F |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kuvaus | GX Mat 480V, 50 Ft. 100Sq. Ft. 5040W |
| Lämmitysperiaate | Sarjaan kytkettävä resistiivinen |
| Lämmönluovutus [W] | 5045 W |
| Liitoskaapeli | Kyllä |
| Liitoskaapeli, kpl | 1 |
| Liitoskaapelin johdin, kpl | 2 |
| Liitoskaapelin pituus [ft] | 19.6 ft |
| Liitoskaapelin tyyppi | AWG14 |
| Lyijytön | Kyllä |
| Material Description | GX Mat 480V, 50 Ft. 100Sq. Ft. 5045W |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maton leveys [ft] | 2.0 ft |
| Maton pituus [ft] | 50.0 ft |
| Maton teho [W/ft²] | 50 W/ft² |
| Muodonmuutoslujuus [N] | 2000 N |
| Pakkauksen korkeus [mm] | 330 mm |
| Pakkauksen leveys [mm] | 105 mm |
| Pakkauksen syvyys [mm] | 165 mm |
| Palamista hidastava | Kyllä |
| Peittoalue [sq ft] | 100 ft² |
| Product line | 21 |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sertifioinnin suorittanut yritys | UL LLC |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöjännite [V] AC | 480 V |
| Takuu [vuosi] | 20 |
| Tarvikesarja | No |
| Täytemateriaali | PEX |
| Tuotekuvaus | GX Mat |
| Tuoteryhmä | Lämmitysmatot |
| Tuotetyyppi | GXmat |
| UL-hyväksytty | Yes |
| Ulkovaipan väri | Musta |
| Ulkovaippa | PVC |
| UV-suojattu | Kyllä |
| Vetolujuus [N] | 120 N |
| Virta [A] [Maks.] | 10.4 A |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 8.871 Kilogram |
| Nettopaino | 8.782 Kilogram |
| Määrä | 74.851 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466159170 |
| Proposition 65 | Cancer |