
Kapillaariputki
060-017166
Tyyppimerkintä: Kapillaariputki, Käytetään tuotteelle: RT; WVS; WVFX; KP; MP, Pakkaustapa: Monipakkaus, Määrä/pakkaustapa: 50
060-017166
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Kapillaariputken materiaali | Kupari |
| Kapillaariputken pituus [mm] | 1000 mm |
| Kapillaariputken pituus [tuumaa] | 39.0 in |
| Käytetään tuotteelle | KPMPRTWVFXWVOWVS |
| Liitäntämerkinnät | 50 mm putki "häntä" |
| Määrä/pakkaustapa | 50 kpl |
| Material Description | KAPILLAARIPUTKI 1M |
| Painesis.tulo koko (in) | 1/4 in |
| Painesis.tulo sis./ulkop. | Sisäinen |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Painesis.tulo tyyppi | Laippa |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | 0d2d51d9-73bd-415b-baa3-e932a09f7536 |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Yleiset tarvikkeet |
| Tuotetyyppi | Varuste |
| Tuotteen nimi | Kapillaariputki |
| Tyyppimerkintä | Kapillaariputki |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.101 Kilogram |
| Nettopaino | 0.096 Kilogram |
| Määrä | 0.218 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428365246 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |