
OUB 4
040B0256
Käytetään tuotteelle: OUB 4
040B0256
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Käytetään tuotteelle | OUB 4 |
| Kylmäaineet | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513A |
| Liitäntäkoko [mm] | 16 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 5/8 in |
| Liitäntätyyppi | Laippa |
| Määrä/pakkaustapa | 12 kpl |
| Material Description | Nipple 5/8 in For OUB 4 |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | e5c42d87-69d4-4ef1-8037-74c53d32c980 |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | Accessory for OUB |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | SUORA |
| Tuoteryhmä | Oil management accessories |
| Tuotetyyppi | Accessory |
| Tuotteen nimi | Nipple |
| Tyyppimerkintä | Nippa |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.27 Kilogram |
| Nettopaino | 0.259 Kilogram |
| Määrä | 0.152 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422015871 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |