
OUB 1
040B0144
Käytetään tuotteelle: OUB 1
040B0144
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Käytetään tuotteelle | OUB 1 |
| Liitäntäkoko [mm] | 16 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 5/8 in |
| Liitäntätyyppi | Juotos, ODF |
| Määrä/pakkaustapa | 18 kpl |
| Material Description | LIITIN 5/8" J. |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | e5c42d87-69d4-4ef1-8037-74c53d32c980 |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | Accessory for OUB |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | SUORA |
| Tuoteryhmä | Oil management accessories |
| Tuotetyyppi | Accessory |
| Tuotteen nimi | Nipple |
| Tyyppimerkintä | Nippa |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.057 Kilogram |
| Nettopaino | 0.05 Kilogram |
| Määrä | 0.045 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422033288 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |