
Kaapeli
034G7074
Käytetään tuotteelle kommentit: Kulmaliitin, Tyyppimerkintä: Kaapeli, Kaapelin pituus [m]: 8, Käytetään tuotteelle: ETS 100; ETS 50; ETS 25, Pakkaustapa: Monipakkaus, Määrä/pakkaustapa: 12
034G7074
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Cable feature | Twisted pair |
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Hyväksyntä | CEEACLLC CDC TYSKRoHSUKCA |
| Kaapelin eristysmateriaali | PVC |
| Kaapelin pituus [ft] | 26.2 ft |
| Kaapelin pituus [m] | 8.000 m |
| Käytetään tuotteelle | ETS 100ETS 100CETS 12.5ETS 12CETS 24CETS 25ETS 250ETS 25BETS 25CETS 400ETS 50ETS 50CKVS 15KVS 2CKVS 3C |
| Käytetään tuotteelle kommentit | Kulmaliitin |
| Käyttölämpötila [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Käyttölämpötila [°C] [Min.] | -40 °C |
| Käyttölämpötila [°F] [Maks.] | 176 °F |
| Käyttölämpötila [°F] [min.] | -40 °F |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kotelointiluokka IP | IP67 |
| Määrä/pakkaustapa | 12 kpl |
| Material Description | M12 FM KULMALIITIN 8M:N JOHDOLLA |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sähkö uros/naaras | Naaras |
| Sähköliitäntätyyppi | M12 |
| SCIP-asiakirjan nro | - |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Electric valve accessories |
| Tuotetyyppi | Varuste |
| Tuotteen nimi | Kaapeli |
| Tyyppimerkintä | Kaapeli |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.562 Kilogram |
| Nettopaino | 0.514 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 1.764 Liter |
| EAN/UPC | 5702428924825 |