
FSA, Laippa, Juotos, ODF, Sovitin
023U8047
Tuotetyyppi: FSA, Tuloliitännän tyyppi: Laippa, Ulostulon liitäntätyyppi: Juotos, ODF, Sovitin
023U8047
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes with exemptions |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | 6(c) |
| Huollettavissa | Yleiset varaosat |
| Liitäntämateriaali | MessinkiKupari |
| Määrä/pakkaustapa | 77 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 46.0 bar |
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 667 psig |
| Maks. kiristysmomentti [Nm] | 100 Nm |
| Material Description | FSA 516m Flare/Solder Adapter I/77 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| SCIP-asiakirjan nro | 432c3b84-24e5-412f-b89b-ebd799eb8493 |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | Flare/solder adaptor |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöaukon koko [tuuma] | 5/8 in |
| Tuloliitännän tyyppi | Laippa |
| Tuoteryhmä | Yleiset tarvikkeet |
| Tuotetyyppi | FSA |
| Tuotteen nimi | Sovitin |
| Ulostulon koko [mm] | 16.00 mm |
| Ulostulon koko [tuuma] | 5/8 in |
| Ulostulon liitäntätyyppi | Juotos, ODF |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.116 Kilogram |
| Nettopaino | 0.104 Kilogram |
| Määrä | 0.146 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422163671 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |