
FSA, Laippa, Juotos, ODF, Sovitin
023U8010
Tyyppi: FSA, Tuloliitännän tyyppi: Laippa, Ulostulon liitäntätyyppi: Juotos, ODF, Sovitin
023U8010
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Huollettavissa | Yleiset varaosat |
| Liitäntämateriaali | MessinkiKupari |
| Määrä/pakkaustapa | 50 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 46.0 bar |
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 667 psig |
| Maks. kiristysmomentti [Nm] | 200 Nm |
| Material Description | FSA 66 Flare/Solder Adapter |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Samankaltainen tuote | 023U8020 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| SCIP-asiakirjan nro | 432c3b84-24e5-412f-b89b-ebd799eb8493 |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | Flare/solder adaptor |
| Sisältää | 2 pc/box |
| Sisältää paristot | No |
| Syöttöaukon koko [tuuma] | 3/4 in |
| Tuloliitännän tyyppi | Laippa |
| Tuoteryhmä | Yleiset tarvikkeet |
| Tuotetyyppi | FSA |
| Tuotteen nimi | Sovitin |
| Ulostulon koko [tuuma] | 3/4 in |
| Ulostulon liitäntätyyppi | Juotos, ODF |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.491 Kilogram |
| Nettopaino | 0.465 Kilogram |
| Määrä | 0.309 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422113157 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |