
Flange, Spare part
020-5429
Liitäntäkoko [tuuma]: 4 1/8 in
020-5429
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Teräs |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Käytetään tuotteelle | OFC 80OFC 80BOFC 80BCOFC 80C |
| Laipan muoto | Neliö |
| Laipan rakenne | Ura |
| Liitäntäkoko [mm] | 105 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 4 1/8 in |
| Liitäntästandardi | ASME B 16.22 |
| Liitäntätyyppi | Juottaminen |
| Määrä/pakkaustapa | 4 kpl |
| Material Description | Flange kit 4 1/8 in for OFC 80 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | a7d4344b-ba97-4b6f-9f6f-78899065c5b4 |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | OFC |
| Sisältää | 1 laippa |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Check valve spare parts |
| Tuotetyyppi | Spare part |
| Tuotteen nimi | Flange |
| Tyyppimerkintä | Flange |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 2.418 Kilogram |
| Nettopaino | 1.418 Kilogram |
| Määrä | 3.416 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162378915 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |