
Yleiset tarvikkeet, Anturitasku
017-436766
Tyyppimerkintä: Anturitasku, Käytetään tuotteelle: RT; KP; AVTA, Anturitaskun pituus min. [mm]: 182, Painesis.tulo tyyppi: G, Painesis.tulo koko (in): 1/2, Pakkaustapa: Monipakkaus, Määrä/pakkaustapa: 10
017-436766
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturitaskuliit. pituus [mm] | 22 mm |
| Anturitaskun materiaali | Messinki |
| Anturitaskun pituus min. [mm] | 182 mm |
| Anturitaskun pituus min. [tuuma] | 7 3/16 in |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Käytetään tuotteelle | AVTAKPRT |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Määrä/pakkaustapa | 10 kpl |
| Material Description | UPOTUSPUTKI 180MM MESSINKI |
| Painesis.tulo koko (in) | 1/2 |
| Painesis.tulo sis./ulkop. | Ulkoinen |
| Painesis.tulo standardi | ISO 228-1 |
| Painesis.tulo tyyppi | G |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | c68e1b39-d5af-49ae-b726-bda67e0b6d35 |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | RT Accessories -3 |
| Sis. anturitaskun Ø [mm] | 9.5 mm |
| Sisältää | Tiivistesarja |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Yleiset tarvikkeet |
| Tuotetyyppi | Varuste |
| Tuotteen nimi | Anturitasku |
| Tyyppimerkintä | Anturitasku |
| Ulk. anturitaskun Ø [mm] | 11.0 mm |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.122 Kilogram |
| Nettopaino | 0.114 Kilogram |
| Määrä | 0.227 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428021005 |
| Proposition 65 | Cancer |