
Varaosa, T 2; TE 2, Supistinkartiomutteri
011L1207
Tuotetyyppi: Varaosa, Käytetään tuotteelle: T 2; TE 2, Tyyppimerkintä: Supistinkartiomutteri
011L1207
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Käytetään tuotteelle | T 2TE 2 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Liitäntäkoko [mm] | 6 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 3/8 in - 1/4 in |
| Määrä/pakkaustapa | 10 kpl |
| Material Description | MUTTERI S 3/8"/1/4" 10/6MM |
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Pintapäällys | Ni |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | c164ed45-f10d-4d73-9eae-355ccb479f4b |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | T2 /TE2 - Thermostatic Expansion Valve |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | TXV spare parts |
| Tuotetyyppi | Varaosa |
| Tuotteen nimi | Flare nut |
| Tyyppimerkintä | Supistinkartiomutteri |
| Yhdekoko | NSR 4- 6 4 |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.039 Kilogram |
| Nettopaino | 0.039 Kilogram |
| Määrä | 0.011 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422019640 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |