
Varaosa, TE 5, Laippamutteri
011L1203
Tuotetyyppi: Varaosa, Käytetään tuotteelle: TE 5, Tyyppimerkintä: Laippamutteri
011L1203
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Käytetään tuotteelle | TE 5 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Liitäntäkoko [mm] | 12 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 1/2 in |
| Määrä/pakkaustapa | 10 kpl |
| Material Description | MUTTERI 1/2" 12MM |
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Pintapäällys | Ni |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | c164ed45-f10d-4d73-9eae-355ccb479f4b |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | T2 /TE2 - Thermostatic Expansion Valve |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | TXV spare parts |
| Tuotetyyppi | Varaosa |
| Tuotteen nimi | Flare nut |
| Tyyppimerkintä | Laippamutteri |
| Yhdekoko | NS 4- 8 |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.041 Kilogram |
| Nettopaino | 0.032 Kilogram |
| Määrä | 0.015 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422012443 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |