Electric valve spare parts, Flange set
009L6156
Liitäntäkoko [mm]: 107, Sisältää: 1 laippa, Pakkaustapa: Yksittäispakkaus, Määrä/pakkaustapa: 1
009L6156
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Teräs |
| Ankkuripultin koko | M16 x 90 mm |
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Hyväksyntä | cURus recognized |
| Käytetään tuotteelle | OFB 80 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Laipan muoto | Neliö |
| Laipan rakenne | Ura |
| Liitäntäkoko [mm] | 107 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 4 in |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntästandardi | DIN BW |
| Liitäntätyyppi | Juottaminen |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Material Description | Flange set 4 in for OFB DIN BW |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Sisältää | 1 laippa |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Electric valve spare parts |
| Tuotetyyppi | Spare part |
| Tuotteen nimi | Flange set |
| Tyyppimerkintä | Flange |
| WEEE-direktiivin piirissä | No |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 5.428 Kilogram |
| Nettopaino | 4.613 Kilogram |
| Määrä | 5.161 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255154792 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |