
Varaosa, Tiivistekansi
009L5210
Tuotetyyppi: Varaosa, Tyyppimerkintä: Tiivistekansi, Tiivistekansi
009L5210
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | GBC 90bar V3 16s-22s |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Leveys tasaisten pintojen ylitse [mm]: | 21 mm |
| Määrä/pakkaustapa | 4 kpl |
| Material Description | Seal Cap Kit GBC 90bar 16-22s I/4 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | BM/GBC valve spare parts |
| Tuotetyyppi | Varaosa |
| Tuotteen nimi | Tiivistekansi |
| Tyyppimerkintä | Tiivistekansi |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.013 Kilogram |
| Nettopaino | 0.011 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.01 Liter |
| EAN/UPC | 5715162732250 |