
Laippa, 22 mm, Juottaminen
006-1180
Liitäntästandardi: EN 1254, Aineen määrittely: Messinki, Käytetään tuotteelle: FA 20
006-1180
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Messinki |
| Ankkuripultin koko | M12 x 160 mm |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | FA 20 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Laipan muoto | Soikea |
| Laipan rakenne | UraKieli |
| Laippaversio | 2.3 |
| Liitäntäkoko [mm] | 22 mm |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntästandardi | EN 1254 |
| Liitäntätyyppi | Juottaminen |
| Määrä/pakkaustapa | 12 kpl |
| Material Description | Flange set 22 mm Soldering (FA 20) |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | 2 laippaa2 tiivistettä2 tukipulttia4 mutteria |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Laippa |
| Tuotteen nimi | Flange set |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.326 Kilogram |
| Nettopaino | 1.251 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.921 Liter |
| EAN/UPC | 5702422099796 |