
Laippa, 22 mm, Juottaminen
006-1176
Liitäntästandardi: ASME B 16.22, Aineen määrittely: Messinki, Käytetään tuotteelle: CVM; EVRA 3 - 15; EVR 15; NRVA 15 - 20; TEA 20; TEVA 20; TE 12; CVK; TEAT 20
006-1176
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Messinki |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | CVKCVMEVR 15EVRA 3 - 15NRVA 15 - 20TE 12TEA 20TEAT 20TEVA 20 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kylmäaineet | R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR22R227eaR236faR245faR32R401AR402AR404AR407AR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR717 |
| Laipan muoto | Soikea |
| Laipan rakenne | Kieli |
| Laippaversio | 1.0 |
| Liitäntäkoko [mm] | 22 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 7/8 in |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntästandardi | ASME B 16.22 |
| Liitäntätyyppi | Juottaminen |
| Määrä/pakkaustapa | 12 kpl |
| Material Description | Flange 7/8 in Soldering |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | 1 laippa1 tiiviste |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Laippa |
| Tuotteen nimi | Flange set |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.29 Kilogram |
| Nettopaino | 0.248 Kilogram |
| Määrä | 0.825 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422099819 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |