
Laippa, 16 mm, Juottaminen
006-1162
Liitäntästandardi: ASME B 16.22, Aineen määrittely: Messinki, Käytetään tuotteelle: EVRA 15; CVM; NRVA 15; EVR 15; TEA 20; TEVA 20; TE 12; NRVA 20; CVK; TEAT 20; EVRA 10; EVRA 3
006-1162
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Messinki |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | CVKCVMEVR 15EVRA 10EVRA 15EVRA 3NRVA 15NRVA 20TE 12TEA 20TEAT 20TEVA 20 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Laipan muoto | Soikea |
| Laipan rakenne | Kieli |
| Laippaversio | 1.0 |
| Liitäntäkoko [mm] | 16 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 5/8 in |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntästandardi | ASME B 16.22 |
| Liitäntätyyppi | Juottaminen |
| Määrä/pakkaustapa | 12 kpl |
| Material Description | Flange 5/8 in Soldering |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | 1 laippa1 tiiviste |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Laippa |
| Tuotteen nimi | Flange set |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.318 Kilogram |
| Nettopaino | 0.31 Kilogram |
| Määrä | 0.841 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422100164 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |