
Laippa, 22 mm, Juottaminen
006-1158
Liitäntästandardi: ASME B 16.22, Aineen määrittely: Messinki, Käytetään tuotteelle: FA 15
006-1158
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Messinki |
| Ankkuripultin koko | M12 x 127 mm |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | FA 15 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Laipan muoto | Soikea |
| Laipan rakenne | UraKieli |
| Laippaversio | 1.1 |
| Liitäntäkoko [mm] | 22 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 7/8 in |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntästandardi | ASME B 16.22 |
| Liitäntätyyppi | Juottaminen |
| Määrä/pakkaustapa | 12 kpl |
| Material Description | Flange set 7/8 in Soldering (FA15) |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | 2 laippaa2 tiivistettä2 tukipulttia4 mutteria |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Laippa |
| Tuotteen nimi | Flange set |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.782 Kilogram |
| Nettopaino | 0.76 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.825 Liter |
| EAN/UPC | 5702422077251 |