
PULTTISARJA NRVA65, NRVA 65
006-1138
PULTTISARJA NRVA65, Käytetään tuotteelle: NRVA 65, Pakkaustapa: Monipakkaus, Määrä/pakkaustapa: 2
006-1138
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | NRVA 65 |
| Kierteen pituus [tuuma] | 0.984 in |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kylmäaineet | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| Liitäntätyyppi | Kierre |
| Määrä/pakkaustapa | 2 kpl |
| Material Description | PULTTISARJA NRVA65 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Pultin pituus [in] | 7.874 in |
| Pultin pituus [mm] | 200 mm |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Varuste |
| Tuotteen nimi | Staybolt set |
| Tyyppimerkintä | Tukipulttisarja |
| Yhdekoko | M12 |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 2.396 Kilogram |
| Nettopaino | 2.196 Kilogram |
| Määrä | 1.418 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422110583 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |