
Laippa, 15 mm, Puskuhitsaus
006-1126
Liitäntästandardi: EN 10220, Aineen määrittely: Teräs, Käytetään tuotteelle: PHT 85; PHTQ 85
006-1126
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Teräs |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | PHT 85PHTQ 85 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Laipan muoto | Soikea |
| Laipan rakenne | Kieli |
| Laippaversio | 2.0 |
| Liitäntäkoko [mm] | 15 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 1/2 in |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntästandardi | EN 10220 |
| Liitäntätyyppi | Puskuhitsaus |
| Määrä/pakkaustapa | 40 kpl |
| Material Description | Flange 15 mm Butt Weld (FA 20) |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | 1 laippa1 tiiviste |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Laippa |
| Tuotteen nimi | Flange set |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.496 Kilogram |
| Nettopaino | 0.48 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.253 Liter |
| EAN/UPC | 5702422099994 |