
Laippa, 25 mm, Puskuhitsaus
006-1117
Liitäntästandardi: EN 10220, Aineen määrittely: Teräs, Käytetään tuotteelle: FA 25; 38E; EVSA 35; PHTQ 125; PHT 125
006-1117
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Teräs |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | 38EEVSA 35FA 25PHT 125PHTQ 125 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Laipan muoto | Neliö |
| Laipan rakenne | Kieli |
| Laippaversio | 5.0 |
| Liitäntäkoko [mm] | 25 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 1 in |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntästandardi | EN 10220 |
| Liitäntätyyppi | Puskuhitsaus |
| Määrä/pakkaustapa | 10 kpl |
| Material Description | Flange 25 mm Butt Weld (FA 25) |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | 2 laippaa |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Laippa |
| Tuotteen nimi | Flange set |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.996 Kilogram |
| Nettopaino | 1.974 Kilogram |
| Määrä | 0.86 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422077411 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |