
Laippa, 15 mm, Puskuhitsaus
006-1114
Liitäntästandardi: EN 10220, Aineen määrittely: Teräs, Käytetään tuotteelle: FA 20
006-1114
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Teräs |
| Ankkuripultin koko | M12 x 160 mm |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | FA 20 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Laipan muoto | Soikea |
| Laipan rakenne | UraKieli |
| Laippaversio | 2.1 |
| Liitäntäkoko [mm] | 15 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 1/2 in |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntästandardi | EN 10220 |
| Liitäntätyyppi | Puskuhitsaus |
| Määrä/pakkaustapa | 6 kpl |
| Material Description | Flange set 15 mm Butt weld (FA 20) |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | 2 laippaa2 tiivistettä2 tukipulttia4 mutteria |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Laippa |
| Tuotteen nimi | Flange set |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.346 Kilogram |
| Nettopaino | 1.259 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 1.651 Liter |
| EAN/UPC | 5702422077343 |