
Laippa, 20 mm, Puskuhitsaus
006-1113
Liitäntästandardi: EN 10220, Aineen määrittely: Teräs, Käytetään tuotteelle: FA 15
006-1113
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Aineen määrittely | Teräs |
| Ankkuripultin koko | M12 x 127 mm |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | FA 15 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Laipan muoto | Soikea |
| Laipan rakenne | UraKieli |
| Laippaversio | 1.1 |
| Liitäntäkoko [mm] | 20 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 3/4 in |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntästandardi | EN 10220 |
| Liitäntätyyppi | Puskuhitsaus |
| Määrä/pakkaustapa | 12 kpl |
| Material Description | Flange set 20 mm Butt Weld (FA 15) |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | 2 laippaa2 tiivistettä2 tukipulttia4 mutteria |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Laippa |
| Tuotteen nimi | Flange set |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.774 Kilogram |
| Nettopaino | 0.74 Kilogram |
| Määrä | 0.854 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422077299 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |