
TEVA 85; TEA 85; TEAT 85
006-1106
Käytetään tuotteelle: TEVA 85; TEA 85; TEAT 85, Pakkaustapa: Monipakkaus, Määrä/pakkaustapa: 20
006-1106
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Käytetään tuotteelle | TEA 85TEAT 85TEVA 85 |
| Käytetään tuotteelle kommentit | Suodattimen kanssa |
| Kierteen pituus [tuuma] | 0.984 in |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Liitäntätyyppi | Kierre |
| Määrä/pakkaustapa | 20 kpl |
| Material Description | Staybolt set M12 x 206 (TEA 85, TEAT85 A |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Pultin pituus [in] | 8.110 in |
| Pultin pituus [mm] | 206 mm |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Flanges |
| Tuotetyyppi | Varuste |
| Tuotteen nimi | Staybolt set |
| Tyyppimerkintä | Tukipulttisarja |
| Yhdekoko | M12 |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.36 Kilogram |
| Nettopaino | 0.356 Kilogram |
| Määrä | 0.68 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422077268 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |