
Varaosa, AVTB; AVTA, Termostaattielementti
003N0278
Tuotetyyppi: Varaosa, Käytetään tuotteelle: AVTB; AVTA, Tyyppimerkintä: Termostaattielementti, Termostaattielementti
003N0278
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin koko (Ø x P) [mm] | 9.5 x 150 mm |
| Anturin koko (Ø x P) [tuuma] | 3/8 x 5 29/32 in |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kapillaariputken pituus [mm] | 2300 mm |
| Kapillaariputken pituusosuus [tuumaa] | 90 9/16 in |
| Käytetään tuotteelle | AVTAAVTB |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°C] [maks.] | 80 °C |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°C] [min.] | 10 °C |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°F] [maks.] | 176 °F |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°F] [min.] | 50 °F |
| Lämpötila-alue AVTB/FJV [°C] [maks.) | 100 °C |
| Lämpötila-alue AVTB/FJV [°C] [min.) | 30 °C |
| Lämpötila-alue AVTB/FJV [°C] [min.) | 86 °F |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Lämpötila-alue AVTB/FJV [°F] [maks.] | 212 °F |
| Määrä/pakkaustapa | 20 kpl |
| Material Description | AVTA TUNTOELIN 10-80 ø9,5 2,3M |
| Max. anturilämpötila [°C] | 130 °C |
| Max. anturilämpötila [°F] | 266.0 °F |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | d0092edb-0ce7-409a-9808-fda08274cc60 |
| Sisältää paristot | No |
| Täytöstyyppi | Vaimennus |
| Tuoteryhmä | Vesiventtiilien varaosat |
| Tuotetyyppi | Varaosa |
| Tuotteen nimi | Termostaattielementti |
| Tyyppimerkintä | Termostaattielementti |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.307 Kilogram |
| Nettopaino | 0.245 Kilogram |
| Määrä | 2.076 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423007219 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |