Varaosa, AVTA, Termostaattielementti
003N0148
Tuotetyyppi: Varaosa, Käytetään tuotteelle: AVTA, Tyyppimerkintä: Termostaattielementti, Termostaattielementti
003N0148
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin koko (Ø x P) [mm] | 9.5 x 150 mm |
| Anturin koko (Ø x P) [tuuma] | 3/8 x 5 29/32 in |
| Armeeraus | Kyllä |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kapillaariputken pituus [mm] | 320 mm |
| Kapillaariputken pituusosuus [tuumaa] | 12 5/8 in |
| Käytetään tuotteelle | AVTA |
| Käytetään tuotteelle kommentit | TCV:n varaosa |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°C] [maks.] | 90 °C |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°C] [min.] | 50 °C |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°F] [maks.] | 194 °F |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°F] [min.] | 122 °F |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä/pakkaustapa | 20 kpl |
| Material Description | Spare part Thermostatic Element AVTA |
| Max. anturilämpötila [°C] | 130 °C |
| Max. anturilämpötila [°F] | 266.0 °F |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sisältää paristot | No |
| Täytöstyyppi | Vaimennus |
| Tuoteryhmä | Vesiventtiilien varaosat |
| Tuotetyyppi | Varaosa |
| Tuotteen nimi | Termostaattielementti |
| Tyyppimerkintä | Termostaattielementti |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.3 Kilogram |
| Nettopaino | 0.253 Kilogram |
| Määrä | 1.974 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423055050 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |