
Varaosa, AVTB; AVTA, Termostaattielementti
003N0091
Tuotetyyppi: Varaosa, Käytetään tuotteelle: AVTB; AVTA, Tyyppimerkintä: Termostaattielementti, Termostaattielementti
003N0091
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin koko (Ø x P) [mm] | 9.5 x 180 mm |
| Anturin koko (Ø x P) [tuuma] | 3/8 x 7 3/32 in |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kapillaariputken pituus [mm] | 2000 mm |
| Kapillaariputken pituusosuus [tuumaa] | 78 3/4 in |
| Käytetään tuotteelle | AVTAAVTB |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°C] [maks.] | 65 °C |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°C] [min.] | 25 °C |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°F] [maks.] | 149 °F |
| Lämpötila-alue AVTA/FJVA [°F] [min.] | 77 °F |
| Lämpötila-alue AVTB/FJV [°C] [maks.) | 60 °C |
| Lämpötila-alue AVTB/FJV [°C] [min.) | 20 °C |
| Lämpötila-alue AVTB/FJV [°C] [min.) | 68 °F |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Lämpötila-alue AVTB/FJV [°F] [maks.] | 140 °F |
| Määrä/pakkaustapa | 20 kpl |
| Material Description | AVTB/A TUNTOELIN 20-60/9.5 2M |
| Max. anturilämpötila [°C] | 90 °C |
| Max. anturilämpötila [°F] | 194.0 °F |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | d0092edb-0ce7-409a-9808-fda08274cc60 |
| Sisältää paristot | No |
| Täytöstyyppi | Massa |
| Tuoteryhmä | Vesiventtiilien varaosat |
| Tuotetyyppi | Varaosa |
| Tuotteen nimi | Termostaattielementti |
| Tyyppimerkintä | Termostaattielementti |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.312 Kilogram |
| Nettopaino | 0.031 Kilogram |
| Määrä | 2.076 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423003037 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |