
Varaosa
003F0071
Tuotetyyppi: Varaosa, Mäntäsarja
003F0071
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Käytetään tuotteelle | WVFX 32WVFX 40 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kv-arvo [m3/h] | 11.000 m³/h |
| Kylmäaineet | R407HR449BR454AR454CR455AR515BR516A |
| Liitäntä, sisä/ulko | Sisäinen |
| Liitäntäkoko (kylmäaine) | 1/4 in - 6 mm |
| Liitäntätyyppi | G |
| Liitäntätyyppi (kylmäaine) | SAE-laippa |
| Määrä/pakkaustapa | 20 kpl |
| Maks. käyttöpaine (kylmäaine) [bar] | 24.1 bar |
| Material Description | KORJAUSSARJA WVFX32-40 |
| Paineen säätöalue (bar) [maks.] | 17.00 bar |
| Paineen säätöalue (bar) [min.] | 4.00 bar |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Runkomateriaali | Valurauta |
| SCIP-asiakirjan nro | 911d63a4-19d1-4924-b8ea-9b9d17cbc55a |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | WV Spare Part |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Vesiventtiilien varaosat |
| Tuotetyyppi | Varaosa |
| Tuotteen nimi | Mäntäsarja |
| Tyyppimerkintä | Piston kit |
| Väliaine | Makea vesiNeutraali lämmönsiirtoaine |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Min.] | -25 °C |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.24 Kilogram |
| Nettopaino | 0.217 Kilogram |
| Määrä | 0.168 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422015765 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |