
Varaosa
003F0070
Tuotetyyppi: Varaosa, Paljeyksikkö
003F0070
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Käytetään tuotteelle | WVFX 32WVFX 40 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Liitäntäkoko (kylmäaine) | 1/4 in - 6 mm |
| Liitäntätyyppi (kylmäaine) | SAE-laippa |
| Määrä/pakkaustapa | 50 kpl |
| Maks. käyttöpaine (kylmäaine) [bar] | 24.1 bar |
| Material Description | WVFX 32-40 VARAOSA |
| Öljyttömät kylmäaineet | R513A |
| Paineen säätöalue (bar) [maks.] | 17.00 bar |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Paineen säätöalue (bar) [min.] | 4.00 bar |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Vesiventtiilien varaosat |
| Tuotetyyppi | Varaosa |
| Tuotteen nimi | Paljeyksikkö |
| Tyyppimerkintä | Bellows unit |
| UL-hyväksytty | No |
| Voiteluaineiden yhteensopivuus | Öljyttömät sovellukset |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.206 Kilogram |
| Nettopaino | 0.196 Kilogram |
| Määrä | 0.402 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422053101 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |