
Magneettiventtiili, EVT 1.2, Toiminta: NC
068F0622
Kylmäaineet: R744, Kv-arvo [m3/h]: 0.05, Maks. Käyttöpaine [bar]: 140, Liitäntämateriaali: Ruostumaton teräs, Syöttöaukon koko [mm]: 6, Ulostulon koko [mm]: 6, Pakkaustapa: Monipakkaus, Määrä/pakkaustapa: 18
068F0622
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| Cv-arvo [gal/min] | 0.060 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Huollettavissa | Magneettiventtiilin varaosat |
| Kela | Ei |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kv-arvo [m3/h] | 0.050 m³/h |
| Kylmäaineet | R744 |
| Liitäntämateriaali | Ruostumaton teräs |
| Määrä/pakkaustapa | 18 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 140.0 bar |
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 2030 psig |
| Manuaalisen käytön optio | Ei |
| Material Description | EVT 1.2 Solenoid valve SS |
| Min. OPD [bar] | 0.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 0.000 psi |
| Min. PD keep open [bar] | 0.0 bar |
| Min. PD keep open [psi] | 0.0 psi |
| MOPD [bar/psi] | 110 bar/1595 psi Coil Dependen |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Runkomateriaali | Messinki |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Samankaltainen tuote | 068F0626 |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | Kulma |
| Suuttimen koko [mm] | 1.20 mm |
| Syöttöaukon koko [mm] | 6.00 mm |
| Toimilaitejärjestelmä [mm] | 13.5 mm |
| Toiminta | NC |
| Tuloliitännän tyyppi | JUOTOS, ODM |
| Tuoteryhmä | Magneettiventtiilit |
| Tuotetyyppi | EVT 1.2 |
| Tuotteen lisätarvikkeet | Magneettiventtiilin tarvikkeet |
| Tuotteen nimi | Magneettiventtiili |
| Ulostulon koko [mm] | 6.00 mm |
| Ulostulon liitäntätyyppi | JUOTOS, ODM |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Min.] | 0 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [maks.] | 302 °F |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [min.] | -32 °F |
| Voiteluaineiden yhteensopivuus | PAGPOE |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -104 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 268 Gram |
| Nettopaino | 220 Gram |
| Määrä | 1.183 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162438749 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |