
Magneettiventtiili, EVT 3.0, Toiminta: NC
068F0611
Kylmäaineet: R744, Kv-arvo [m3/h]: 0.23, Maks. Käyttöpaine [bar]: 140, Liitäntämateriaali: Kupari, Pakkaustapa: Monipakkaus, Määrä/pakkaustapa: 18
068F0611
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| Cv-arvo [gal/min] | 0.270 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Huollettavissa | Magneettiventtiilin varaosat |
| Hyväksyntä | EAC |
| Kela | Ei |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kv-arvo [m3/h] | 0.230 m³/h |
| Kylmäaineet | R744 |
| Liitäntämateriaali | Kupari |
| Määrä/pakkaustapa | 18 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 140.0 bar |
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 2030 psig |
| Manuaalisen käytön optio | Ei |
| Material Description | EVT 3.0 Solenoid valve CU |
| Min. OPD [bar] | 2.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 29.000 psi |
| Min. PD keep open [bar] | 0.4 bar |
| Min. PD keep open [psi] | 5.8 psi |
| MOPD [bar/psi] | 110 bar/1595 psi Coil Dependen |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Runkomateriaali | Messinki |
| Samankaltainen tuote | 068F0629 |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | Kulma |
| Suuttimen koko [mm] | 3.00 mm |
| Syöttöaukon koko [tuuma] | 3/8 in |
| Toimilaitejärjestelmä [mm] | 13.5 mm |
| Toiminta | NC |
| Tuloliitännän tyyppi | Juotos, ODF |
| Tuoteryhmä | Magneettiventtiilit |
| Tuotetyyppi | EVT 3.0 |
| Tuotteen lisätarvikkeet | Magneettiventtiilin tarvikkeet |
| Tuotteen nimi | Magneettiventtiili |
| Ulostulon koko [tuuma] | 3/8 in |
| Ulostulon liitäntätyyppi | Juotos, ODF |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Min.] | 0 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [maks.] | 302 °F |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [min.] | -32 °F |
| Voiteluaineiden yhteensopivuus | PAGPOE |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -104 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 291 Gram |
| Nettopaino | 240 Gram |
| Määrä | 1.183 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162440315 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |