
Varoventtiili, SFV 25, G, 10 bar
2416+297
Paineen asetus [bar]: 10, Liitäntätyyppi: G
2416+297
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Hyväksyntä | CEEAC |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kommentit | 0 |
| Kylmäaineet | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR452CR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 100 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -30 °C |
| Lämpötila-alue [°F] [maks.] | 212 °F |
| Lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
| Liitäntä, sisä/ulko | Ulkoinen |
| Liitäntäkoko [mm] | 25 mm |
| Liitäntäkoko [tuuma] | 1 in |
| Liitäntästandardi | ISO 228-1 |
| Liitäntätyyppi | G |
| Luokka | IV |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Material Description | SFV25 T310 VAROVENTTIILI |
| Nesteryhmä | 1 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Nimellishalkaisija | DN < 25 |
| Nosto [mm] | 4.50 mm |
| Paineen asetus [bar] | 10 bar |
| Paineen asetus [psig] | 145 psig |
| Painesertifikaatti | TÜV certificate included |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sertifioitu purkauskerroin | 0.48 kg |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | Kulma |
| Tuloliitännän koko [tuuma] | 1 1/4 in |
| Tuotekuvaus | Varoventtiili |
| Tuoteryhmä | Varoventtiilit |
| Tuotetyyppi | SFV 25 |
| Tuotteen nimi | Varoventtiili |
| Ulostulon liitäntäkoko [tuuma] | 1 1/2 in |
| Virtauksen halkaisija [mm] | 23.0 mm |
| Virtauksen halkaisija [tuuma] | 0.906 in |
| Virtausalue [mm2] | 415.0 mm² |
| Virtausalue [tuuma2] | 0.643 in² |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 4.01 Kilogram |
| Nettopaino | 3.946 Kilogram |
| Määrä | 2.363 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428192149 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |