
Vaihtoventtiili, DSV 10, NPT 3/4
148F3055
Tuloliitännän tyyppi: NPT 3/4, Ulostulon liitäntätyyppi: NPT 1/2, Ulostulon liitäntäkoko [tuuma]: 1/2
148F3055
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| Cv-arvo [gal/min] | 24.210 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Hyväksyntä | EACLLC CDC TYSK |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kv-arvo [m3/h] | 5.500 m³/h |
| Kylmäaineet | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 100 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -50 °C |
| Lämpötila-alue [°F] [maks.] | 212 °F |
| Lämpötila-alue [°F] [min.] | -58 °F |
| Liitäntästandardi | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Liitäntätyyppi | NPT |
| Lisätietoja | Outlet: NPT 1/2 |
| Luokka | Art. 4, par. 3 |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 65.0 bar |
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 943 psig |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Material Description | DSV10 Dual stop valve, NPT, 65bar |
| Nesteryhmä | 1 |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | Kolmitie |
| Tarvikkeet | Kansi |
| Tuloliitännän tyyppi | NPT 3/4 |
| Tuotekuvaus | Kaksoissulkuventtiili |
| Tuoteryhmä | Varoventtiilit |
| Tuotetyyppi | DSV 10 |
| Tuotteen nimi | Vaihtoventtiili |
| Ulostulo sisä/ulko | Sisäinen |
| Ulostulon liitäntäkoko [tuuma] | 1/2 |
| Ulostulon liitäntätyyppi | NPT 1/2 |
| Värimaali | Punertavan ruskea |
| Varoventtiilin liitännän koko [tuuma] | 3/4 in |
| Varoventtiilin liitäntä vakio | ANSI/ASME |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.72 Kilogram |
| Nettopaino | 1.476 Kilogram |
| Määrä | 3.506 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428657365 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |