
Vaihtoventtiili, DSV 2, Hitsauslaippa
148F3011
Tuloliitännän tyyppi: Hitsauslaippa, Ulostulon liitäntätyyppi: G, Tuloliitännän koko [mm]: 32, Ulostulon liitäntäkoko [tuuma]: 1 1/4
148F3011
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| Cv-arvo [gal/min] | 34.800 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes with exemptions |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | 6(a)6(b) |
| Hyväksyntä | CEEACLLC CDC TYSK |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes with exemptions |
| Kv-arvo [m3/h] | 30.000 m³/h |
| Kylmäaineet | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 100 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -50 °C |
| Lämpötila-alue [°F] [maks.] | 212 °F |
| Lämpötila-alue [°F] [min.] | -58 °F |
| Liitäntästandardi | EN 10220ISO 228-1 |
| Luokka | II |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 40.0 bar |
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 580 psig |
| Material Description | DSV2 FD32/FD32 SULKUVENTTIILI |
| Nesteryhmä | 1 |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | Sis. sarja |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | Kolmitie |
| Tarvikkeet | Kansi |
| Tuloliitännän koko [mm] | 32.00 mm |
| Tuloliitännän koko [tuuma] | 1 1/4 in |
| Tuloliitännän tyyppi | Hitsauslaippa |
| Tuotekuvaus | Kaksoissulkuventtiili |
| Tuoteryhmä | Varoventtiilit |
| Tuotetyyppi | DSV 2 |
| Tuotteen nimi | Vaihtoventtiili |
| Ulostulo sisä/ulko | Sisäinen |
| Ulostuloliitännän kommentit | Kierrelaippa |
| Ulostulon liitäntäkoko [tuuma] | 1 1/4 |
| Ulostulon liitäntätyyppi | G |
| Värimaali | Punertavan ruskea |
| Varoventtiilin liitännän koko [mm] | 32 mm |
| Varoventtiilin liitännän koko [tuuma] | 1 1/4 in |
| Varoventtiilin liitännän tyyppi | Hitsauslaippa |
| Varoventtiilin liitäntä vakio | EN 10220 |
| Varoventtiiliyhdistelmä | 2 x SFV 25 |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 11.6 Kilogram |
| Nettopaino | 5.9 Kilogram |
| Määrä | 10.275 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428242486 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |