
Monitoimiventtiilin runko, SVL-140B 150, Maks. Käyttöpaine [bar]: 140
148B6925
Liitäntästandardi: EN 10216-2, Tuloliitännän tyyppi: Puskuhitsaus, Ulostulon liitäntätyyppi: Puskuhitsaus, Tuloliitännän koko [mm]: 150, Ulostulon liitäntäkoko [mm]: 150
148B6925
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Huollettavissa | SVL Flexline -varaosat |
| Hyväksyntä | C UL US LISTEDCECRN |
| Käytetään tuotteelle | SVL-140B 150 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kylmäaineet | R744 |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 150 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -40 °C |
| Lämpötila-alue [°F] [maks.] | 302 °F |
| Lämpötila-alue [°F] [min.] | -40 °F |
| Liitäntämateriaali | Teräs |
| Liitäntästandardi | ANSI B 36.10 SCH 80EN 10216-2 |
| Luokka | II |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 140.0 bar |
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 2030 psig |
| Material Description | SVL-140B Valve Housing 150 A/D STR |
| Nesteryhmä | 2 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Osaohjelman nimi | FIA-140BSVA-140B |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Runkomateriaali | Teräs |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | SUORA |
| Tuloliitännän koko [mm] | 150.00 mm |
| Tuloliitännän koko [tuuma] | 6 in |
| Tuloliitännän tyyppi | Puskuhitsaus |
| Tuotekuvaus | Venttiilikotelo |
| Tuotemerkki | SVL Flexline |
| Tuoteryhmä | Monitoimiventtiilit |
| Tuotetyyppi | SVL-140B 150 |
| Tuotteen lisätarvikkeet | SVL Flexline -tarvikkeet |
| Tuotteen nimi | Monitoimiventtiilin runko |
| Ulostulon liitäntäkoko [mm] | 150.0 mm |
| Ulostulon liitäntäkoko [tuuma] | 6 in |
| Ulostulon liitäntätyyppi | Puskuhitsaus |
| Virtaussuunnan ilmaisin | Kohokuvioitu 1-suuntainen nuoli |
| Virtaussuunta | Yksittäisvirtaus |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 69 Kilogram |
| Nettopaino | 56.45 Kilogram |
| Määrä | 89.01 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162512005 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |