
Monitoimiventtiilin runko, SVL-140B 25, Maks. Käyttöpaine [bar]: 140
148B6868
Tuloliitännän tyyppi: Puskuhitsaus, Ulostulon liitäntätyyppi: Puskuhitsaus, Tuloliitännän koko [tuuma]: 1 ", Ulostulon liitäntäkoko [tuuma]: 1 "
148B6868
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Huollettavissa | SVL Flexline -varaosat |
| Hyväksyntä | C UL US LISTEDCRN |
| Käytetään tuotteelle | SVL-140B 25 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kylmäaineet | R744 |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 150 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -40 °C |
| Lämpötila-alue [°F] [maks.] | 302 °F |
| Lämpötila-alue [°F] [min.] | -40 °F |
| Liitäntämateriaali | Teräs |
| Liitäntästandardi | ANSIB36.10 SCH80EN10216-2 |
| Luokka | Art. 4, par. 3 |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 140.0 bar |
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 2030 psig |
| Material Description | SVL-140B Valve Housing 25 A/D STR |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Nesteryhmä | 2 |
| Osaohjelman nimi | CHV-140B |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Runkomateriaali | Teräs |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | SUORA |
| Tuloliitännän koko [tuuma] | 1 " |
| Tuloliitännän tyyppi | Puskuhitsaus |
| Tuotekuvaus | Venttiilikotelo |
| Tuotemerkki | SVL Flexline |
| Tuoteryhmä | Monitoimiventtiilit |
| Tuotetyyppi | SVL-140B 25 |
| Tuotteen lisätarvikkeet | SVL Flexline -tarvikkeet |
| Tuotteen nimi | Monitoimiventtiilin runko |
| Ulostulon liitäntäkoko [tuuma] | 1 " |
| Ulostulon liitäntätyyppi | Puskuhitsaus |
| Virtaussuunnan ilmaisin | Kohokuvioitu 1-suuntainen nuoli |
| Virtaussuunta | Yksittäisvirtaus |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 2.75 Kilogram |
| Nettopaino | 2.55 Kilogram |
| Määrä | 5.372 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162794432 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |