
Monitoimiventtiilin runko, SVL 100, SVL Flexline, Suunta: Kulma, Maks. Käyttöpaine [bar]: 65
148B6816
Used for product: SVL 100
148B6816
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Cv-arvo [gal/min] | 223.880 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Huollettavissa | SVL Flexline -varaosat |
| Hyväksyntä | CELLC CDC EURO-TYSK |
| Käytetään tuotteelle | SVL 100 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kv-arvo [m3/h] | 196.000 m³/h |
| Kylmäaineet | R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 150 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -60 °C |
| Lämpötila-alue [°F] [maks.] | 302 °F |
| Lämpötila-alue [°F] [min.] | -76 °F |
| Liitäntämateriaali | Teräs |
| Liitäntästandardi | ASME B16.22 |
| Luokka | II |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 65.0 bar |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 943 psig |
| Material Description | No paint housing,SVL 100 SA,ANG,65bar,B |
| Nesteryhmä | 1 |
| Osaohjelman nimi | SVA-S / SVA-L |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Runkomateriaali | Teräs |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | Kulma |
| Tuloliitännän koko [tuuma] | 4 1/8 in |
| Tuloliitännän tyyppi | JUOTOS |
| Tuotekuvaus | Venttiilikotelo |
| Tuotemerkki | SVL Flexline |
| Tuoteryhmä | Monitoimiventtiilit |
| Tuotetyyppi | SVL 100 |
| Tuotteen lisätarvikkeet | SVL Flexline -tarvikkeet |
| Tuotteen nimi | Monitoimiventtiilin runko |
| Ulostulon liitäntäkoko [tuuma] | 4 1/8 in |
| Ulostulon liitäntätyyppi | JUOTOS |
| Virtaussuunnan ilmaisin | Kohokuvioitu 1-suuntainen nuoli |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 10.63 Kilogram |
| Nettopaino | 9.115 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 26.676 Liter |
| EAN/UPC | 5702424547196 |