
Monitoimiventtiilin runko, SVL 32, SVL Flexline, Suunta: SUORA, 32 mm, Maks. Käyttöpaine [bar]: 52
148B5581
Used for product: SVL 32
148B5581
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Huollettavissa | SVL Flexline -varaosat |
| Hyväksyntä | CE |
| Käytetään tuotteelle | SVL 32 |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kylmäaineet | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 150 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -60 °C |
| Lämpötila-alue [°F] [maks.] | 302 °F |
| Lämpötila-alue [°F] [min.] | -76 °F |
| Liitäntämateriaali | Teräs |
| Liitäntästandardi | ASME B 16.11 |
| Luokka | II |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 52.0 bar |
| Maks. Käyttöpaine [psig] | 754 psig |
| Material Description | FIA15D VENTTIILIPESÄ KULMA |
| Nesteryhmä | 12 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Osaohjelman nimi | CHV-XFIAREG-SA /REG-SBSCA-XSVA-S / SVA-L |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Runkomateriaali | Teräs |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | SUORA |
| Tuloliitännän koko [mm] | 32.00 mm |
| Tuloliitännän koko [tuuma] | 1 1/4 in |
| Tuloliitännän tyyppi | Muhvihitsaus |
| Tuotekuvaus | Venttiilikotelo |
| Tuotemerkki | SVL Flexline |
| Tuoteryhmä | Monitoimiventtiilit |
| Tuotetyyppi | SVL 32 |
| Tuotteen lisätarvikkeet | SVL Flexline -tarvikkeet |
| Tuotteen nimi | Monitoimiventtiilin runko |
| Ulostulon liitäntäkoko [mm] | 32.0 mm |
| Ulostulon liitäntäkoko [tuuma] | 1 1/4 in |
| Ulostulon liitäntätyyppi | Muhvihitsaus |
| Virtaussuunnan ilmaisin | Kohokuvioitu 1-suuntainen nuoli |
| Virtaussuunta | Kaksisuuntavirtaus |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 2.78 Kilogram |
| Nettopaino | 2.3 Kilogram |
| Määrä | 6.036 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428485609 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |