
Monitoimiventtiilin runko, ICV 25 (H)A4A -venttiili
148X0865
Tuotekuvaus: Moottorikäyttöinen venttiili, Tuotetyyppi: ICV 25 (H)A4A -venttiili
148X0865
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Kaapelin pituus [m] | 3.000 m |
| Kaapelin pituus [tuuma] | 118.00 in |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kylmäaineet | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR170R22R227eaR236faR245faR32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR513AR513BR515AR515BR516AR717R744 |
| Liitäntätyyppi | Puskuhitsaus |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Material Description | ICV 25 (H)A4A Valve housing |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää | ICAD 600A |
| Sisältää paristot | No |
| Suunta | SUORA |
| Tuotekuvaus | Moottorikäyttöinen venttiili |
| Tuoteryhmä | Regionally specified kits |
| Tuotetyyppi | ICV 25 (H)A4A -venttiili |
| Tuotteen nimi | Monitoimiventtiilin runko |
| Yläkansi | Toimilaite |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 9.777 Kilogram |
| Nettopaino | 0.007 Kilogram |
| Määrä | 26.748 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428926669 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |