
4-tie-käänteisventtiili
061L1368
Virtausaineen lämpötila-alue [°C]: -30 - 160, Maks. OPD [bar]: 31, Min. OPD [bar]: 3, Imuliitännän koko [tuuma]: 2 1/8, Suunnittelumäär. Tyyli: G
061L1368
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [mm] | 54,4 |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [tuuma] | 2 1/8 |
| Hyvä tärinänkesto [m/s²] | 19.6 m/s² |
| Hyväksyntä | UL |
| Imuliitännän koko [mm] | 54.40 mm |
| Imuliitännän koko [tuuma] | 2 1/8 |
| Iskunkestävyys vakio | JIS C 60068-2-27 |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 142.58 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 121.81 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 200.70 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 171.53 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 184.29 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 159.70 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 259.92 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 225.28 kW |
| Kap. tilanne 1 [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| Kap. tilanne 2 [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Kela | Ei |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kylmäaineet | R1234yfR1234zeR134aR22R290R32R404AR407AR407CR410AR448AR449AR452AR452BR454BR454CR513A |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 49.0 bar |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Maks. vuoto [cm³/min] | 20000 cm³/min |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 50U16G |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Min. OPD [bar] | 3.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 44.000 psi |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Poistoliitännän koko [mm] | 41.20 mm |
| Poistoliitännän koko [tuuma] | 1 5/8 in |
| Poistoliitännän tyyppi | Koiras |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Prosessiliitännän materiaali | Kupari |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | f8fe2fb6-0750-4373-b03a-5b5988b72210 |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | Four-way valve(1) |
| Sisältää paristot | No |
| Suunnittelumäär. Tyyli | G |
| Tärinätestistandardi | JIS C 60068-2-6 |
| Tuoteryhmä | 4-tie-käänteisventtiilit |
| Tuotetyyppi | STF |
| Tuotteen nimi | 4-tie-käänteisventtiili |
| Tyyppimerkintä | STF-50U16G |
| UL hyväksyntä nimi | MH12113 |
| UL-hyväksytty | Yes |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 160 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [maks.] | 320 °F |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 131 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 2.444 Kilogram |
| Nettopaino | 1.36 Kilogram |
| Määrä | 15.088 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162500095 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |