
4-tie-käänteisventtiili
061L1363
Virtausaineen lämpötila-alue [°C]: -30 - 130, Maks. OPD [bar]: 31, Min. OPD [bar]: 3, Imuliitännän koko [tuuma]: 5/8, Suunnittelumäär. Tyyli: E
061L1363
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [mm] | 16,15 |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [tuuma] | 5/8 |
| Hyvä tärinänkesto [m/s²] | 19.6 m/s² |
| Hyväksyntä | CE |
| Imuliitännän koko [mm] | 16.15 mm |
| Imuliitännän koko [tuuma] | 5/8 |
| Iskunkestävyys vakio | JIS C 60068-2-27 |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 8.38 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 7.16 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 11.79 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 10.08 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 10.83 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 9.38 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 15.27 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 13.24 kW |
| Kap. tilanne 1 [°C] | 0°C sub-cooling |
| Kap. tilanne 2 [°C] | 5°C sub-cooling |
| Kela | Ei |
| Kommentit | FOR ATLANTIC |
| Kylmäaineet | R1234yfR1234zeR134aR22R290R32R404AR407AR407CR410AR448AR449AR452AR452BR454BR454CR513A |
| Määrä/pakkaustapa | 32 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 45.0 bar |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maks. vuoto [cm³/min] | 1500 cm³/min |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve H0321G2 I/32 QR |
| Min. OPD [bar] | 3.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 44.000 psi |
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Poistoliitännän koko [mm] | 12.95 mm |
| Poistoliitännän koko [tuuma] | 1/2 in |
| Poistoliitännän tyyppi | Naaras |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Prosessiliitännän materiaali | Kupari |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sisältää paristot | No |
| Suunnittelumäär. Tyyli | E |
| Tärinätestistandardi | JIS C 60068-2-6 |
| Tuoteryhmä | 4-tie-käänteisventtiilit |
| Tuotetyyppi | STF |
| Tuotteen nimi | 4-tie-käänteisventtiili |
| Tyyppimerkintä | STF-H0321G2 |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [maks.] | 266 °F |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 131 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.371 Kilogram |
| Nettopaino | 0.37 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 1.848 Liter |