
4-tie-käänteisventtiili
061L1326
Virtausaineen lämpötila-alue [°C]: -30 - 130, Maks. OPD [bar]: 31, Min. OPD [bar]: 3, Suunnittelumäär. Tyyli: G
061L1326
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [mm] | 67 |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [tuuma] | 2 5/8 |
| Hyvä tärinänkesto [m/s²] | 19.6 m/s² |
| Hyväksyntä | CE |
| Imuliitännän koko [mm] | 67.00 mm |
| Imuliitännän koko [tuuma] | 2 5/8 |
| Iskunkestävyys vakio | JIS C 60068-2-27 |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 203.68 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 174.02 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 286.71 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 245.04 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 263.27 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 228.14 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 371.32 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 321.83 kW |
| Kap. tilanne 1 [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| Kap. tilanne 2 [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Kela | Ei |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kylmäaineet | R134aR22R404AR407CR410A |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 45.0 bar |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Maks. vuoto [cm³/min] | 30000 cm³/min |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 6001G3 |
| Min. OPD [bar] | 3.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 44.000 psi |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Poistoliitännän koko [mm] | 41.20 mm |
| Poistoliitännän koko [tuuma] | 1 5/8 in |
| Poistoliitännän tyyppi | Koiras |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Prosessiliitännän materiaali | Kupari |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Suunnittelumäär. Tyyli | G |
| Tärinätestistandardi | JIS C 60068-2-6 |
| Tuoteryhmä | 4-tie-käänteisventtiilit |
| Tuotetyyppi | STF |
| Tuotteen nimi | 4-tie-käänteisventtiili |
| Tyyppimerkintä | STF-6001G3 |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [maks.] | 266 °F |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 131 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 23.387 Kilogram |
| Nettopaino | 23.202 Kilogram |
| Määrä | 76.844 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428531757 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |