
4-tie-käänteisventtiili, STF-2514G3
061L1320
Virtausaineen lämpötila-alue [°C]: -20 - 130, Maks. OPD [bar]: 31, Min. OPD [bar]: 3, Imuliitännän koko [tuuma]: 1 3/8, Suunnittelumäär. Tyyli: G
061L1320
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [mm] | 35,2 |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [tuuma] | 1 3/8 |
| Hyvä tärinänkesto [m/s²] | 19.6 m/s² |
| Hyväksyntä | CEVDE |
| Imuliitännän koko [mm] | 35.20 mm |
| Imuliitännän koko [tuuma] | 1 3/8 |
| Iskunkestävyys vakio | JIS C 60068-2-27 |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 55.85 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 47.71 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 78.61 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 67.19 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 72.19 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 62.56 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 101.81 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 88.24 kW |
| Kap. tilanne 1 [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| Kap. tilanne 2 [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Kela | Ei |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kylmäaineet | R134aR22R404AR407CR410A |
| Määrä/pakkaustapa | 1 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 45.0 bar |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Maks. vuoto [cm³/min] | 10000 cm³/min |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 2514G3 |
| Min. OPD [bar] | 3.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 44.000 psi |
| Pakkaustapa | Yksittäispakkaus |
| Poistoliitännän koko [mm] | 28.90 mm |
| Poistoliitännän koko [tuuma] | 1 1/8 in |
| Poistoliitännän tyyppi | Naaras |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Prosessiliitännän materiaali | Kupari |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Suunnittelumäär. Tyyli | G |
| Tärinätestistandardi | JIS C 60068-2-6 |
| Tuoteryhmä | 4-tie-käänteisventtiilit |
| Tuotetyyppi | STF |
| Tuotteen nimi | 4-tie-käänteisventtiili |
| Tyyppimerkintä | STF-2514G3 |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Min.] | -20 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [maks.] | 266 °F |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [min.] | -4 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 131 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -4 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 5.425 Kilogram |
| Nettopaino | 5.154 Kilogram |
| Määrä | 35.782 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428531696 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |