
4-tie-käänteisventtiili, STF-0441G3
061L1276
Virtausaineen lämpötila-alue [°C]: -30 - 140, Maks. OPD [bar]: 35, Min. OPD [bar]: 3, Imuliitännän koko [tuuma]: 3/4, Suunnittelumäär. Tyyli: B
061L1276
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [mm] | 19,15 |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [tuuma] | 3/4 |
| Hyvä tärinänkesto [m/s²] | 19.6 m/s² |
| Hyväksyntä | CEVDE |
| Imuliitännän koko [mm] | 19.15 mm |
| Imuliitännän koko [tuuma] | 3/4 |
| Iskunkestävyys vakio | JIS C 60068-2-27 |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 16.10 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 13.75 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 22.66 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 19.37 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 20.81 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 18.03 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 29.35 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 25.43 kW |
| Kap. tilanne 1 [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| Kap. tilanne 2 [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Kela | Ei |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kylmäaineet | R134aR22R404AR407CR410A |
| Määrä/pakkaustapa | 24 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 45.0 bar |
| Maks. OPD [bar] | 35.0 bar |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Maks. OPD [psi] | 508.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 508 psig |
| Maks. vuoto [cm³/min] | 4000 cm³/min |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0441G3 I/24 |
| Min. OPD [bar] | 3.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 44.000 psi |
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Poistoliitännän koko [mm] | 12.80 mm |
| Poistoliitännän koko [tuuma] | 1/2 in |
| Poistoliitännän tyyppi | Naaras |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Prosessiliitännän materiaali | Kupari |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Suunnittelumäär. Tyyli | B |
| Tärinätestistandardi | JIS C 60068-2-6 |
| Tuoteryhmä | 4-tie-käänteisventtiilit |
| Tuotetyyppi | STF |
| Tuotteen nimi | 4-tie-käänteisventtiili |
| Tyyppimerkintä | STF-0441G3 |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 140 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [maks.] | 284 °F |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 131 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.843 Kilogram |
| Nettopaino | 0.801 Kilogram |
| Määrä | 2.378 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273152 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |