
4-tie-käänteisventtiili, STF-03U6G3
061L1220
Virtausaineen lämpötila-alue [°C]: -20 - 120, Maks. OPD [bar]: 31, Min. OPD [bar]: 3, Imuliitännän koko [tuuma]: 3/4, Suunnittelumäär. Tyyli: E
061L1220
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [mm] | 19,2 |
| Höyr./lauhd. liitäntäkoko [tuuma] | 3/4 |
| Hyvä tärinänkesto [m/s²] | 19.6 m/s² |
| Hyväksyntä | UL |
| Imuliitännän koko [mm] | 19.20 mm |
| Imuliitännän koko [tuuma] | 3/4 |
| Iskunkestävyys vakio | JIS C 60068-2-27 |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 8.38 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 7.16 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 11.79 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 10.08 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 10.83 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 9.38 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 15.27 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 13.24 kW |
| Kap. tilanne 1 [°C] | 0°C sub-cooling |
| Kap. tilanne 2 [°C] | 5°C sub-cooling |
| Kela | Ei |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kylmäaineet | R134aR22R404AR407CR410A |
| Määrä/pakkaustapa | 32 kpl |
| Maks. Käyttöpaine [bar] | 41.5 bar |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Maks. vuoto [cm³/min] | 1500 cm³/min |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 03U6G3 I/32 |
| Min. OPD [bar] | 3.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 44.000 psi |
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Poistoliitännän koko [mm] | 12.95 mm |
| Poistoliitännän koko [tuuma] | 1/2 in |
| Poistoliitännän tyyppi | Naaras |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Prosessiliitännän materiaali | Kupari |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-asiakirjan nro | f8fe2fb6-0750-4373-b03a-5b5988b72210 |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | Four-way valve(1) |
| Sisältää paristot | No |
| Suunnittelumäär. Tyyli | E |
| Tärinätestistandardi | JIS C 60068-2-6 |
| Tuoteryhmä | 4-tie-käänteisventtiilit |
| Tuotetyyppi | STF |
| Tuotteen nimi | 4-tie-käänteisventtiili |
| Tyyppimerkintä | STF-03U6G3 |
| UL hyväksyntä nimi | MH12113 |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°C] [Min.] | -20 °C |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [maks.] | 248 °F |
| Väliaineen lämpötila-alue [°F] [min.] | -4 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 131 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -4 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.457 Kilogram |
| Nettopaino | 0.38 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 2.017 Liter |
| EAN/UPC | 5702428318587 |