
4-tie-käänteisventtiili, STF-0712G
061L1195
061L1195
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Imuliitännän koko [mm] | 22.30 mm |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 27.60 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 23.58 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 38.84 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 33.20 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 35.67 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 30.91 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 50.31 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 43.60 kW |
| Kela | Ei |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kommentit | REPLACE BY 061L1223 |
| Kylmäaineet | R134aR22R404AR407CR410A |
| Määrä/pakkaustapa | 6 kpl |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0712G I/6 |
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Poistoliitännän koko [mm] | 19.15 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | 4-tie-käänteisventtiilit |
| Tuotetyyppi | STF |
| Tuotteen nimi | 4-tie-käänteisventtiili |
| Tyyppimerkintä | STF-0712G |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 1.628 Kilogram |
| Nettopaino | 1.627 Kilogram |
| Määrä | 9.565 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273695 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |