
4-tie-käänteisventtiili, STF-0101G
061L1188
061L1188
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Imuliitännän koko [mm] | 9.70 mm |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 4.27 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 3.65 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 6.01 kW |
| Kap. R407C@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 5.14 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.1)[kW] | 5.52 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,1bar(til.2)[kW] | 4.78 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.1)[kW] | 7.79 kW |
| Kap. R410A@Δp:0,2bar(til.2)[kW] | 6.75 kW |
| Kela | Ei |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kommentit | REPLACE BY 061L1206 |
| Kylmäaineet | R134aR22R404AR407CR410A |
| Määrä/pakkaustapa | 45 kpl |
| Material Description | STF-0101G 4-TIEVENTTIILI |
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Poistoliitännän koko [mm] | 8.10 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | 4-tie-käänteisventtiilit |
| Tuotetyyppi | STF |
| Tuotteen nimi | 4-tie-käänteisventtiili |
| Tyyppimerkintä | STF-0101G |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.282 Kilogram |
| Nettopaino | 0.282 Kilogram |
| Määrä | 0.91 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273732 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |