
Termostaatti, UT 72
060H1405
Lämpötila-alue [°C]: -30 - 30, Palautustoiminto: Autom., Kosketimen toiminta: SPDT, Kotelointiluokka IP: IP00
Tämä tuote on poistettu valikoimasta.
Tuotetta ei enää voi ostaa, mutta siitä löytyy edelleen tietoja, kuten manuaalisia huolto-ohjeita, piirustuksia jne.
Jos etsit vastaavaa tuotetta, voit tutustua muihin vaihtoehtoihin saman tuotetyypin sivulla. : UT
060H1405
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin koko (Ø x P) [mm] | 6 x 119 mm |
| Anturin koko (Ø x P) [tuuma] | 15/64 x 4 44/64 in |
| Asennustapa | Paneeliasennus |
| CE-hyväksytty | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Huollettavissa | Ei |
| Hyväksyntä | CEEACEMCDLVDRoHSRoHS KiinaTYSKUKCA |
| Kapillaariputken materiaali | Kupari |
| Kapillaariputken pituus [mm] | 3000 mm |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kosketimen toiminta | SPDT |
| Kotelointiluokka IP | IP00 |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 30 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -30 °C |
| Lämpötila-alue [°F] [maks.] | 85 °F |
| Lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Liitäntäluokka | AC15=1 A, 250 VAC1=6 A, 250 V |
| Määrä/pakkaustapa | 48 kpl |
| Material Description | UT72 TERMOSTAATTI |
| Max. anturilämpötila [°C] | 60 °C |
| Max. anturilämpötila [°F] | 140.0 °F |
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Palautustoiminto | Autom. |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sähköliitäntätyyppi | Kiinnikkeet liittimen ruuvit |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Kytkimet ja termostaatit |
| Tuotetyyppi | UT 72 |
| Tuotteen lisätarvikkeet | Kytkinten tarvikkeet |
| Tuotteen nimi | Termostaatti |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 130 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -22 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.147 Kilogram |
| Nettopaino | 0.14 Kilogram |
| Määrä | 0.674 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428529624 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |