
Termostaatti, KPU73B
060L5211
Termostaatti, Tuotetyyppi: KPU73B, Palautustoiminto: Manuaalinen min., Kosketimen toiminta: SPDT, Anturin tyyppi: Etäanturi, Lämpötila-alue [°C]: -26 - 15
Tämä tuote on poistettu valikoimasta.
Tuotetta ei enää voi ostaa, mutta siitä löytyy edelleen tietoja, kuten manuaalisia huolto-ohjeita, piirustuksia jne.
Jos etsit vastaavaa tuotetta, voit tutustua muihin vaihtoehtoihin saman tuotetyypin sivulla. : KPU
060L5211
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Anturin koko (Ø x P) [mm] | 9.5 x 85 mm |
| Anturin koko (Ø x P) [tuuma] | 3/8 x 3 3/8 in |
| Anturin tyyppi | Etäanturi |
| CE-hyväksytty | Yes |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diirentiaali tyyppi | Kiinteä |
| EN 60947 johdotusominaisuudet | Jousto, holkit: 0,5–1,5 mm2Jousto, ei holkkeja: 0,7–2,5 mm2Yksiosainen/säikeet: 0,75–2,5 mm2 |
| EN 60947 sähköominaisuudet | Eriste: 400 VSaasteluokka: 3Pulssin nimellisjännite: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| Eroalue @ Maks. alueasetus [°F] | 6.0 °F |
| Eroalue @ Min. alueasetus [°F] | 6.0 °F |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Huollettavissa | Ei |
| Hyväksyntä | CELVDRoHSc UL us UL873, CS C22.2 |
| Kapillaariputken pituus [mm] | 2030 mm |
| Kapillaariputken pituusosuus [tuumaa] | 80 in |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Out of scope |
| Kosketimen toiminta | SPDT |
| Kotelointiluokka IP | IP30 |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 15 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -26 °C |
| Lämpötila-alue [°F] [maks.] | 60 °F |
| Lämpötila-alue [°F] [min.] | -15 °F |
| Liitäntäluokka | 120/240 V AC, 24 FLA, 144 LRAPilot-käyttö: 120/240 V dc 12 W |
| Määrä/pakkaustapa | 14 kpl |
| Material Description | KPU73B Thermostat M/14 |
| Max. anturilämpötila [°C] | 80 °C |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Max. anturilämpötila [°F] | 175.0 °F |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Palautustoiminto | Manuaalinen min. |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Sähköinenliitäntä standardi | EN 60947-4/-5 |
| Sähköliit. kommentit | ½ tuuman putkikierteelle, koiras |
| Sähköliitäntäkoko | 7/8 in |
| Sähköliitäntätyyppi | Reikä |
| SCIP-asiakirjan nro | c1a694ec-501f-43db-83d2-8a9a314459e0 |
| SCIP-asiakirjan tuotenimi | KP KPS KPU Thermostat |
| Sisältää | KulmakannatinRuuvit |
| Sisältää paristot | No |
| Suojausluokka Nema (-) | 1 |
| Täytöstyyppi | Vaimennus |
| Tuotekuvaus | Lämpötilan ohjaus |
| Tuoteryhmä | Kytkimet ja termostaatit |
| Tuotetyyppi | KPU73B |
| Tuotteen lisätarvikkeet | Kytkinten tarvikkeet |
| Tuotteen nimi | Termostaatti |
| UL hyväksyntä nimi | E31024 |
| UL-hyväksytty | Yes |
| Ymp. Lämpöt. Huomautus | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Ympäristön lämpötila-alue [°F] [min.] | -40 °F |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.775 Kilogram |
| Nettopaino | 0.736 Kilogram |
| Määrä | 1.624 Liter |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428075657 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |