Termostaatti, BLS
061G7011
Kytkimet ja termostaatit
061G7011
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Huollettavissa | Ei |
| Kapillaariputken pituus [mm] | 1000 mm |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Lämpötila-alue [°C] [maks.] | 20 °C |
| Lämpötila-alue [°C] [min.] | -20 °C |
| Määrä/pakkaustapa | 18 kpl |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Material Description | BLS Thermostat C1020L1Q08 |
| Pakkaustapa | Monipakkaus |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Kytkimet ja termostaatit |
| Tuotetyyppi | BLS |
| Tuotteen lisätarvikkeet | Ei |
| Tuotteen nimi | Termostaatti |
| Tyyppimerkintä | BLS-C1020L1Q08 |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 0.431 Kilogram |
| Nettopaino | 0.427 Kilogram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.979 Liter |
| EAN/UPC | 5702428276689 |