
Termostaatti, Bi-metal, -30 °C - 100 °C
061H1029
Ympäristön lämpötila-alue [°C]: -30 - 100, Palautustoiminto: Autom., Kosketimen toiminta: SPST(NC)
Tämä tuote on poistettu valikoimasta.
Tuotetta ei enää voi ostaa, mutta siitä löytyy edelleen tietoja, kuten manuaalisia huolto-ohjeita, piirustuksia jne.
Jos etsit vastaavaa tuotetta, voit tutustua muihin vaihtoehtoihin saman tuotetyypin sivulla. : Termostaatit
061H1029
Tuotteen määrittelytiedot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diirentiaali tyyppi | Kiinteä |
| EU RoHS -vaatimustenmukaisuus | Yes |
| EU:n RoHS-vapautuslauseke | No |
| Huollettavissa | Ei |
| Kaapelin pituus [m] | 0.600 m |
| Kaapelin pituus [tuuma] | 23.60 in |
| Kiinan RoHS-vaatimustenmukaisuus | Yes |
| Kontaktiero [°C] | 18.0 °C |
| Kosketimen toiminta | SPST(NC) |
| Liitäntäluokka | 15 A, 250 V |
| Määrä/pakkaustapa | 200 kpl |
| Material Description | 465 Bi-Metal Therm. 465424L10 I/200 |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Pakkaustapa | Teollisuuspakkaus |
| Palautustoiminto | Autom. |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH-ehdokasluettelon aineet | No |
| Sähköliit. kommentit | Wires |
| Sisältää paristot | No |
| Tuoteryhmä | Kytkimet ja termostaatit |
| Tuotetyyppi | Bi-metal |
| Tuotteen lisätarvikkeet | Ei |
| Tuotteen nimi | Termostaatti |
| Tyyppimerkintä | 465424L100 |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Ympäristön lämpötila-alue [°C] [Min.] | -30 °C |
Yleiset spesifikaatiot
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Bruttopaino | 85 Gram |
| Nettopaino | 80 Gram |
Ominaisuudet | Arvo |
|---|---|
| Määrä | 0.197 Liter |
| EAN/UPC | 5702428276016 |